Kolay Hobiler

Sakın Atmayın Sprey Başlıklarından İğne Oyası Yapılışı

24 Ekim 2019
Sakın Atmayın Sprey Başlıklarından İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yapmak için sprey kapaklarını sakın atmayın. Kapakları kullanarak yepyeni ve güzel iğne oyaları yapabilirsiniz.

Zarafetin Simgesi İğne Oyaları  

Birçok modelle yapılan iğne oyaları kendine has güzelliğiyle dikkatleri çeker. Modeline göre zorluğu değişen bu oyalar el alıştıktan sonra pratik bir şekilde yapılarak bitirilir. Hem görüntü anlamında hem de kullanıldığı her alanlarda oldukça şık durduğu için tercih edilir. Özellikle de bayanlar tarafından evde boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla da yapılır. Çeyiz sandıklarında yerini alan bu el işleri evlerde hala yapılan en değerli eşyalar arasındadır. Geçmişten günümüze kadar gelen göz nuru işler arasından sizler de araştırma yaparak birbirinden farklı işler elde ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.   

Sprey Kapaklarından İğne Oyası Yapılışı

Kullanılan İğne Oyası Modelleri 

 Sadece bir iğne kullanılarak yapılan bu oyalar tek tek işlenerek yapılır. Yapıldığı yere güzellik katan iğne oyası modelleri sayesinde gelir elde etmekte mümkün. Birçok bayan bu el becerilerini kullanarak ve kendini geliştirerek kazanç elde eder. Bu işi öğrenmek için el emeği işler veren kurslar da vardır. En çok kullanılan modeller arasında yazma kenarları, yastık kılıfları, yatak örtüleri gibi birbirinden farklı modeller yer alır. Sevdiklerinize hediye etmek için de son derece doğru bir seçimdir. Kendi ellerinizle yaptığınız örgüler her daim hazır alınan ürünlere göre, daha kaliteli ve daha dayanıklıdır. Her kadının yapabileceği ve yaparken de keyif alacağı bir iş olup, aynı zamanda da gelir elde etmekte için de bayanlar tarafından günümüzde hala tercih edilir.

Sprey Kapaklarından İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Guler dedi ki:

    Ellerinize saglik cok guzel gorunuyor