Kolay Hobiler

Sandal Sefası Örgü Modeli Bebek ve Çocuk Yeleği Yapılışı

29 Mayıs 2019
Sandal Sefası Örgü Modeli Bebek ve Çocuk Yeleği Yapılışı

Bebek ve çocuklar için yazlık yelek örmek isteyenlere sandal sefası örgü modeli. Bu örgü modeli ile yapılan yelek modeli baştan sonra kadar anlatılmıştır.

olaplarımızda en özel ve en farklı yeri örgüler alıyor. Tüm hazır giyim ürünlerin yanında kendini el emeği ve kendine has güzelliği ile ortaya çıkarıyor. Şiş işi örgüler çok sevilmektedir. En başta gelen sebeplerden biri diğer dolabınızdaki hazır ürünlerden farklı olmaları. Örgü modellerinin ilmek ilmek zincirleri ve sizi en iyi şekilde yansıtan desenleri… 

Yelek modelleri, şal modelleri gibi parçalar örebileceğiniz şiş işi sayesinde dolabınızı doldurmak çok basit olacak. Sadece giysi değil, ayrıca televizyon karşısında uzanırken ya da kitap okurken üzerinize alabileceğiniz bir battaniye. Tamda bu battaniyeyi hayallerinizdeki gibi örebilirsiniz. Rengini seçin, örgü stiline karar verin. Gönlünüzdeki battaniyeye ya da bir örgü modeline kavuşmanız çok yakın.

Sandal Sefası Örgü Bebek Yeleği

Minik bir bebeğim var diyor, onun için güzel bir şeyler örmek istiyorum diyorsanız kesinlikle bebek örgüleri yapımını tavsiye ederiz. Anlatımlı örgüler ile şüpheleri bir kenarar atabilir, yapamadığınızı sandığınız örgüleri yapabilirsiniz. Acemiler veya yeni başlayanlar için büyük bir destek olacağını bildiğimiz videolar ile siz de harikalar yaratmaya başlayın. 

Bizi takip ederek güncel kalabilirsiniz. Bu sayede hiç bir videomuzu ve örgü modelini kaçırmazsınız. Şimdi en güzel örgüler ile en keyifli anlar yaşamanın tam zamanı. Hamarat hanımlar, hepinize keyifli örgüler dileriz. 

Sandal Sefası Örgü Yelek Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.