Kolay Hobiler

Sarı Bıyıklar Örgü Lastik ve Modeli Anlatımlı Yapımı

19 Haziran 2019
Sarı Bıyıklar Örgü Lastik ve Modeli Anlatımlı Yapımı

Örgülerde lastik olarak kullanılan alt kısımda ve modelin tamamında kullanabileceğiniz sarı bıyıklar örgü modeli anlatımlı yapılışı.

En zarif el örgüsü kazaklar, her zaman sabır ve emek isteyecektir. Buna karşılık, çıkan sonuç ta konfeksiyon işi ürünlerden daha güzel ve göz alıcı olacaktır. El örgüsü kazakların en önemli özelliği, kişiye özel olmalarıdır. Karakteristik özellikler göstermesi, el emeği olması, onları kıymetli hale getirmektedir. Her kişinin, zevki ve beğenisi birbirinden farklı olmaktadır. Kendi tasarımı olan kıyafetleri giymek, insana mutluluk verecektir. Günümüzde artık, örgü öğrenmek oldukça kolaylaşmıştır. Pek çok sitede anlatımlı örgüler ile en şık kazakları ve şalları örmek mümkündür.

Sarı Bıyıklar Örgü Modeli

Bebek örgüleri örgü tasarımları içerisinde en zevkle yapılanlarıdır. Küçük olması nedeniyle kısa sürede bitmesi ve hemen motiflerin çıkması mümkündür. Örgü örmek, manevi açıdan da insanı rahatlatan hobilerin başında gelir. El emeği şık örgülerin hediye edilmesi, ören kişiyi de alan kişiyi de mutlu edecektir.

En Şık El Örgüsü Modellerini Kolaylıkla Yapmak Mümkün

Örgü örmek, sanıldığı kadar zor değildir. Bu konuda, çok sayıda örgü siteleri ve dergiler yer almaktadır. Resimli anlatımların olduğu görseller, örgü örmek isteyenler için, yol gösterici olacaktır. Şallar, battaniyeler, bebek kıyafetleri, kazaklar, el örgüleri ile şıklık kazanacaktır. Seçilen yün cinsi ile de farklı kazaklar örmek mümkündür. Günümüzde, çok şık yün yumakları oluşturulmaktadır. Kendinden desenli, kırçıllı, iplik tasarımları ile yapılan örgüler, son derece şık olacaktır. Şiş özellikleri ile aynı örgü modelinde, farklı görünümler elde edilebilir.  

Sarı Bıyıklar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.