Kolay Hobiler

Sarı Civcivler Motifi Örgü Yazlık Yelek ve Şal Modeli Yapımı

16 Mayıs 2019
Sarı Civcivler Motifi Örgü Yazlık Yelek ve Şal Modeli Yapımı

Sarı civcivler motiflerini örgü yazlık yelek ve şallarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca bebek örgüleri ve battaniyeler için de bu şık model tercih edilebilir.

Hayatımızın her anında yerini ve yeniliğini koruyan örgüler, günlük yaşamımızın vazgeçilmezi. Her yaşa göre farklı örgü modelleri uygulayabilir, harikalar yaratabilir, kendinizi ve çevrenizi mutlu edebilirsiniz. 

Bere modelleri, şal modelleri ve yelek modelleri kış günlerinin iç ısıtan modelleridir. Farklı örgü modelleri ile harikalar yaratarak şiş işi örgülere yeni bir soluk getirebilirsiniz. Burada önemli olan şiş numaranız ve kullandığını ipin rengi ve kalitesidir. Kullandığınız şişin numarası ne kadar büyük ise örgü o kadar gevşek olacaktır. Büyük numara şişler ile genellikle daha salaş modeller elde etmek mümkündür. Kullanacağınızı şişin numarası küçüldükçe örgü sıkılaşır, daha tok ve yoğun bir görüntü oluşturur. Anlatımlı örgülerden bahsettiğimiz bu videomuzda farklı şiş numaraları ile neler yapılabilir, şal modelleri ve yelek modelleri nasıl farklı olabilir onu anlatacağız. 

Sarı Civcivler Örgü Modeli

Ayrıca pembe ve mavi renklerden oluşan bebeklere uygun bebek örgü modelleri de bu videoda kalbinizi çalacak modellerle anlatılacak. Şiş işi örgülerle harikalar yaratıp kız bebekler için pembeye, erkek bebekler için maviye hayat vereceğiniz bebek örgüleri hayranlık uyandıracak. 

Anlatımlı videoda yelek, şal, şapka ve bebek örgü modellerinin yanı sıra herkesin imrenerek söz ettiği ve bir evin olmazsa olmazı battaniyeler de anlatılacak. Farklı battaniye modellerinin uygulaması zor gibi görünse de püf noktalarına size özel olarak değinilecek. 

Videoyu izlerken şimdiden iyi seyirler diliyoruz. 

Sarı Civcivler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.