Kolay Hobiler

Sarı Gelin Yazması Kolay Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

15 Mayıs 2019
Sarı Gelin Yazması Kolay Tığ İşi Oya Modeli Yapımı

Gelin yazmaları için tığ işi yazma oyası modeli. Sarı gelin diye adlandırılan tığ oyası modelinin kenarında inci boncuklar kullanılmıştır.

Tığ oyalar yapımı bazen zordur, bazense sandığımızdan daha basit. Hazır satılanları da mevcuttur elbet ama sevginizi katarak yaptıklarınızdan, kendi elinizden çıkan tığ işlerinden daha güzel midir? Bizce hayır. Nasıl size büyüklerinizden en özel yazma oyaları ve tülbent oyaları miras kalmışsa, sizden de bir sonraki nesile kalmalıdır. Ve hepsi hatıra, anı ve emek kokmalı. 

Sarı gelin yazma oyası

Aynı zamanda eski olarak gördüğünüz, yıllar içinde modasının geçtiğine inandığınız yazma, tülbent ve başörtülerinizi tekrar modern hale getirebilirsiniz. Yazma kenarlarınızı mümkün olduğunca güzel hale getirin ve bunun için renk katın, desen işleyin ki gören hayretlere düşsün. Yazma modellerini tığ işi oyalarla nasıl daha çekici hale getirebileceğinizi bu videomuzda bulabilirsiniz. Siz istediniz biz hazırladık. 

Videomuz siz el becerilerin geliştirmek ya da daha da ilerletmek isteyen hanımlarımız için birebir. Bizlere büyüklerimiz tarafından armağa kalan bu dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayan Türk adedi ile siz de örtülerimize sahip çıkın. 

Bu anlatımlı videoyu çok beklediğinizi biliyorduk. Her zaman seve seve takacağınız başörtüler olacak. Sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz için de hediye edebilirsiniz. Modelimizin yapılışını iyice takip edin, gerekli malzemelerinizi alın ve yaratıcılığınızı ortaya koymaya başlayın. En güzel oyalar ile en güzel eşyalar sizin olsun. İyi seyirler. 

Sarı Gelin Yazması Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.