Kolay Hobiler

Sarı Kavun Dilimleri Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

29 Mayıs 2019
Sarı Kavun Dilimleri Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Sarı kavun dilimi örgü motifleri gelin yelekleri, şallar, ve bebek örgülerinde kullanılan şiş işi örgü motifleridir. Vakit kaybetmeden bu örgüyü sende öğren!

Örgü modelleri dendiğinde akla ilk gelen kışlık ürünlerdir. Ama bu çokta doğru değildir. Örgüler ile gayet güzel yazlık modeller de yapılabilir. Mesela yazlık yelekler ve hırkalar gibi. Sadece kışlık ürünlerin yapılabileceğini düşünerek hayal kırıklığı yaşamayın. Anlatacağımız modeli ip kalınlığına göre yazlık veya kışlık olarak tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey modelin motifidir. 

Öyle güzel bir model anlatıyoruz ki yelek modelleri, şal modelleri, hırkalar, bluzlar, patikler, bereler gibi envai çeşit ürün örebilirsiniz. Az önce de söylediğimiz gibi iplerinizin kalınlığına göre sıcak ve soğuk havalar için tercihde bulunabilirsiniz. Yapacağımız modelin seveni çoktur. Modelin nasıl yapıldığını ve ürününüzün nasıl oluşturulacağını videomuz ile görebilirsiniz. 

Sarı Kavun Dilimleri Örgü Modeli

Şiş işi örgüler yapan hanımlar gayet iyi bilir ki, bir kez yapılan model bir ikinci kez daha yapılmak istemez. Yeni yeni şeyler öğrenilmek istenir. Bu isteğinizi giderebilmeniz içinse size özel bir anlatımlı örgü videosu hazırladık. Yeni bir modelle koleksiyonuna güzel bir parça eklemek isteyenler bu video ile bebek örgüleri ve battaniyesi bile örebilir. 

Kolayhobiler olarak sizin bu isteğinizde yardımda bulunabilmek adına her gün farklı paylaşımlarda bulunuyoruz. Videolarımızın yaratıcılığınıza katkıda bulunabileceğini düşünerek daha da mutu oluyoruz. 

Hepinize yeni modelimizi izlerken iyi seyirler. 

Sarı Kavun Dilimleri Örgü Modeli


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.