Kolay Hobiler

Sarı Odalar Örgü Modeli Yelek ve Şal Deseni Tarifi

28 Mayıs 2019
Sarı Odalar Örgü Modeli Yelek ve Şal Deseni Tarifi

Srı odalar örgü modeli ile yelekleri şallar bluzlar örmeye var mısınız? Harika desene sahip olan bu örneğin tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

Sentetik ipler ise biraz ince olmasına rağmen serin yaz akşamlarını yine de sıcak geçirmenize yardımcı olur. Yün ipler kadar etkisi olmasa da sıcak tutacaklardır. 

Yün iplikle ördüğünüz örgüler üzerindeki motifler ipin biraz daha kalın olması nedeniyle görünmeyecektir. Sentetik ipler ile daha belirgin olacak bu örgü motiflerini yapmaktan keyif alacaksınız. Şal modelleri üzerine uygulanan bu örgü modelleri aynı zamanda yelek modellerine de uygulanmaktadır. Kışın içinizi sıcacık tutacak yelek ve şal modelleri anlatımlı örgüler videomuzda sizi bekliyor olacak. Şiş işi örgüler olan bu örgü biçimlerinde şiş numarasına göre örgü sıklığı da değişmektedir. Sık örgüler için şiş numarasını küçültmekte, gevşek örgülerde ise şiş numarasını büyütmekte fayda vardır. Tercih tabii ki sizin.

Sarı Odalar Örgü Modeli

Video içeriğindeki bilgilerle ayrıca bebek örgüleri de yapabilmeniz mümkündür. Bebek örgülerinde de ipin türü sizin seçiminize bağlı hanımlar. Bebeğinizin cildine en uygun olacak bebek iplerinden seçmeniz tavsiyemizdir. Aynı zamanda video içeriğinden de edineceğiniz bilgiler ile bebeğiniz için minik ve tatlı battaniyeler yapmanız mümkündür. Haydi hanımlar artık hamarat eller şişlere… Güzel bir örgü olmasını umuyoruz.

Sarı Odalar Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.