Kolay Hobiler

Sarı Sevenler Gelsin Bu İğne Oyası Modeli Göz Kamaştırıyor

28 Eylül 2019
Sarı Sevenler Gelsin Bu İğne Oyası Modeli Göz Kamaştırıyor

Göz kamaştıran iğne oyası modeli sarı yazma kenarına işlenmiş olacak boncuklarla yapılmaktadır.

İğne oyaları ile çok güzel modeller tasarlanabilir. İğnelerin kullanım alanları, oldukça fazladır. Giyim eşyalarından, takı tasarım ürünlerine, yaşam alanlarında kullanılan örtülere kadar uzanır.

İğne işleri çok farklı gruplara ayrılacaktır. Evleri güzelleştiren örtülerin yanı sıra, çeyizlik tasarımlarda da örneklerini görmek mümkündür. İğneler ile çok güzel masa örtüleri, yastık yüzleri yapılabilir. Pike takımlarında da bazı modellerini görmek mümkündür. Havluların kenarlarında ve sehpalarda, en zarif desenleri yer alacaktır. Yapılışları da göründüğü kadar zor değildir. İğne işlerinin temeli zincir çekme tekniğine dayanır. Bu sayede, en şık modelleri tasarlamak mümkün olacaktır. Bu konuda yardımcı olacak, çok sayıda resimli el sanatları dergileri bulunur. Kazak ve hırkaların kol ve yakalarında da iğne işlerinin en güzel örneklerini görmek mümkündür.

İğne Oyası Sarı Yazma Yapılışı

Sabır ve Emekle Yapılacak İğne İşleri

İğne oyası modelleri, konulduğu her alanda şık duracak el sanatları içerisindedir. Bu modelleri yaratırken, sadece biraz sabır ve emek yeterli olacaktır. Keyifle yapılmasından ötürü çok hızlı ilerleyecek iğne işleri, yapan kişi için de yararlı olacaktır. Bu sayede, özgün eserler meydana getirilecek ve yaşam alanları güzelleşecektir. İğne işlerinde farklı modelleri görmek ve uygulamak için, konuyla ilgili kaynaklardan yardım alınabilir. Dergilerde, çok farklı ve güzel iğne modelleri yer almaktadır. Bunun için biraz araştırmak yeterli olacaktır. Keyifle yapılacak bu işler, boş zamanları faydalı hale getirecektir.

İğne Oyası Sarı Yazma Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.