Kolay Hobiler

Sarmaşık Güller Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

17 Şubat 2019
Sarmaşık Güller Örgü Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Herkesin yapmak istediği, yelekler, bebek örgüleri, çocuk örgülerinde kullanılan harika bir örgü modeli ile karşınızdayız.

Bu örgü modelinin gören herkes nasıl yapıldığını soruyordu. Bu örgüyü nasıl öğrenebilirim diye yorum yapanlar için Suzan Hobi kanalında örgü modelini anlatmış. Bence harika bir model adlı adlı çalışmasını tüm takipçilerine paylaşmış. Örgü modeli 20 dakika süren bir şiş işi örgü anlatımıdır. Farklı her türlü renklere uygun bir modeldir. Eskiden beridir anlatımlı örgüleri hem blogunda hemde facebook hesabında paylaşan Suzan Hobi artık youtube kanalında da paylaşmaya karar vermiş. Bu güzel örgü modelinin anlatımını bir çırpıda gerçekleştirmiş.

Örgü modelinin her bir motifi 9 ilmek ve katlarının üzerinden hesaplanarak yapılıyor. Örgüde bu modeli 9 ilmek ve katları şeklinde düşünelim. Başlangıçta 38 ilmek ile başlanıyor. Anlatımlı videoyu izlerseniz örgü modelinin nasıl yapıldığı, nerede kaç ilmek atılacağıyla ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Motiflerin tamamını öğrenmek için videoyu izlemek şart.

Sarmaşık Güller Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.