Kolay Hobiler

Şaşırtan Güzelliğiyle Tığ İşi Oya Modeli

3 Temmuz 2019
Şaşırtan Güzelliğiyle Tığ İşi Oya Modeli

Görenleri şaşırtan güzelliğiyle tığ işi oya modellerinde yepyeni bir örnek. Yazma kenarında kullanacağınız bu tığ işi modeli ile herkesi kendinize hayran bırakın.

Kültürümüzde öne çıkan el işlerinden biri olan tığ oyaları çok geniş bir kadın kitlesi tarafından biliniyor. Her yaştan kadınların tercihi olan ve hala günümüzde büyümeye devam eden örgü modelleri ile çok şık başörtü ve yazma ürünlerine oya yapabilirsiniz. El emeği göz nuru ürünlerin çok sevildiğimi ve önem taşıdığı bir dönemde yaşıyoruz. İnsanlar özellikle yazma be başörtü modellerinde çeyizlik, hediyelik veya günlük kullanımda bile başörtü modelleri yapıyor.

Başörtü modellerinde öne çıkan oya modelleri genellikle çiçek desenler, sevimli hayvan desenleri, düz ve kare desenler, puantiye desenler gibi birçok farklı yaratıcı özelliğe sahip modellerden meydana geliyor. Başörtü kadınların vazgeçilmez aksesuarı olarak tercih ediliyor. Özel günlerde yine parıltılı ve simli yazma oyaları ön planda tutuluyor.

Tığ Oyaları Günümüzde Trend Örgü Modelleri

Günümüzde örgü tasarım ürünlerinin bu kadar yaygınlaşması sonucu birçok farklı özelliğe sahip başörtü, yazma ve ip modelleri bulabilirsiniz. Evinizde boş vakitlerini değerlendirmek amacı ile yapabileceği işler olarak öne çıkan tığ oyaları sizlere ek gelir olabilir. Tığ oyaları ve başörtü yazma oyaları yaparak birçok kadın ek gelir sağlıyor. Yazma modellerine oldukça uyumlu duran tığ oyaları çok şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor. En şık ve tarz kendi stilinize uygun tığ oyaları ve yazma oyaları internet üzerinden ulaşıp yeni modeller keşfedebilirsiniz. Yaratıcılık ile yapılan farklı ürünler çok sevilen örgü modelleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.