Kolay Hobiler

Şeker Gibi Bu Model Tığ İşi Boncuklu Oya Yapımı

16 Şubat 2019
Şeker Gibi Bu Model Tığ İşi Boncuklu Oya Yapımı

Tığ oyalarından çok beğenilen ve çok güzel bir model olan tığ işi boncuk oyası anlatımını sizin için paylaştık. Modeli beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Bu tığ oyası modelinde boncuklar, şekerler ne isterseniz var. Tığ işi yapması kolay olan el işlerinden birisidir. Tığ işi bilen bilmeyen herkesin yapabileceği, dakikalar içerisinde öğrenilebilecek olan bir oya modelidir. Oyayı yapmaya başlamadan önce videoyu dikkatlice izlemenizi ve gerekli malzemeleri tamamlanızı öneriyoruz. Sonrasında zaten oyayı yapmaya ilk olarak tığ battısı yaparak başlanıyor. Bu model ile ne yapabilirim diyenler için biraz da nerede kullanılacağını yazalım. Şık bir çeyizlik yazma hazırlayabilir, mutfak havlusu kenarları işleyebilirsiniz.

Şeker Gibi Tığ İşi Boncuk Oyası

Tığ işi öğrenmek isteyen kadınlar için Baştacı Oyalar kanalı birbirinden şık modeller paylaşıyor. Bu oyalar binlerce kez izlenen ve bir çok kadının denemiş olduğu modeller arasından seçilmiştir. Dakikalar içerisinde nasıl yapıldığını öğrenmek de mümkün. Gelin şimdi bu şık oya modelinin yapımına bakalım ve yazmalara işlemeyi öğrenelim. Şık oyayı yapmaya hazır mısınız?

Şeker Gibi Bu Model Tığ İşi Boncuklu Oya Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.