Kolay Hobiler

Selvi Boylum Al Yazmalım Boncuklu İğne Oyası Modeli

30 Ocak 2019
Selvi Boylum Al Yazmalım Boncuklu İğne Oyası Modeli

İğne oyası ile yapılan bu boncuk oyası modeline selvi boylum al yazmalım ismini verdik. Oya modeli videolu anlatımıyla yazımızda yer alıyor.

Türkan Şoray’a taşkent film festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandıran Atıf Yılmaz imzasıyla beyaz perdeye aktarılan filmin adıdır Selvi Boylum Al Yazmalım. Kadir İnanır ve Türkan Şorayın oynadığı filmde Türkan Şorayın kullanmış olduğu yazma da kırmızıdır. Dizinin adında da olduğu gibi Selvi Boylum Al Yazmalım kullanılmıştır. Bu yazıda yayınladığımız iğne oyası modeli de kırmızı bir yazmaya işlenmiş. Çıtı pıtı görünen iğne oyası modeline boncuklar da çok yakışmış. Yazının altında bulunan anlatımlı videoda kullanılan yazma rengi farklıdır. Siz tuhafiyeden bir kırmızı yazma alarak bu oyayı işlemeye başlayabilirsiniz.

Al Yazmalım Boncuklu İğne Oyası

Daha farklı ve çeşitli oyalar iğne oyaları kategorisinde paylaşılmıştır. Bu modeli inceledikten sonra diğerlerine de göz atmanızı öneriyoruz. Zevkinize uygun yüzlerce iğne oyası modeli bulacağınızı düşünüyoruz. Bu iğne oyalarının hepsi kısa kısa videolar ile anlatılmıştır. Al yazma işleyecek olan oyacı kadınlara kolay gelsin.

Selvi Boylum Al Yazmalım Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.