Kolay Hobiler

Sepeti Kolunda İğne Oyası Modelini Herkes Beğendi

15 Eylül 2019
Sepeti Kolunda İğne Oyası Modelini Herkes Beğendi

Sepet motiflerinden oluşan iğne oyası modelini tüm kadınlar beğendi. Hem kendinize hemde eşinize dostunuza hediyelik yazmalar yapabilirsiniz.

İğne oyaları geçmişten günümüze kadar gelmiş olan el işlerinden bir tanesidir. Kadınlar her zaman iğne oyası modellerini örmeyi çok severler. İğne oyaları havlu kenarları ve tülbent kenarları olarak birçok modelde karşımıza çıkmaktadır. Bu modelleri kadınlar evlerinde oturduğu yerden yapıyorlar. İğne oyaları modellerini internette bulmak mümkündür. Anlatımlı iğne oya modelleri ne bakarak farklı tarzlarda oya modelleri örebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bu oyaları kendiniz günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Her gün farklı bir tarzda iğne oyası modeli karşımıza çıkıyor. Kadınların alışılmış iğne oyası modellerini her türlü evin dekorasyonunda görmeniz mümkündür. Kadınlar iğne oyasından, masa örtülerinin kenarına oyalar yapabiliyorlar. Mutfak masalarında ki örtülerinin kenarlarına da oya modellerinden süsler yapıyorlar. Birçok kadın iğne oyasından kendisi için takı modelleri de üretebiliyor. Bu takı modelleri kadınları çok farklı ve etnik bir tarza sokuyor.

Sepeti Kolunda İğne Oyası Yapılışı

Her tarza iğne oyası modelini bulmanız mümkündür. İğne oyaları günümüzde en çok çeyizlik ürünlerin yapılmasında kullanılmaktadır. Yapılmış ha nevresim takımlarını uçlarına oya modelleri işlenmektedir. Ayrıca birçok kadın perdelerin uçlarına da iğne oyası modelinden yapmış olduğu oyaları geçirerek çok farklı bir tarzda yakalıyor. Tülbent kenarlarına geçirilmiş olan oyalardan genç kızların çeyizine koyuluyor. Tülbent oyalarını farklı modellerde örebilirsiniz. Sizler de birbirinden güzel iğne oyası modelleri arasından seçtiklerinizi kendiniz evinizde örerek, mutfağınızda veya evinizin herhangi bir bölümünde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sepeti Kolunda İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.