Kolay Hobiler

Serin Bahar Akşamlarında Bu Örgü Modelleri Sizi Isıtacak

10 Eylül 2019
Serin Bahar Akşamlarında Bu Örgü Modelleri Sizi Isıtacak

Örgü modelleri ile kendinize yelekler, şallar ve hırkalar örerek serin bahar akşamlarında kendinizi sıcacık tutabilirsiniz.

Örgü Modelleri İle Kazanç Elde Edin

Kadınlar evde el işi yaparak para kazanmak istiyorlar. Evlerinde ek gelir elde etmek isteyen hanımlar örgü işlerine başvuruyor. Örgü işleri Türkiye’de herkesin tarafından seviliyor. Bu yüzden örgü modelleri yapıp satan insanlar maddi kazanç elde ediyor. Birçok modelde örgü türü vardır. İstediğiniz renk ve desene göre sizler de çeşitli el emeği örgüleri örerek sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Örgü işleri genellikle kış aylarında tercih ediliyor. Kış aylarında kullanılan örgüler kişilerin ısınmasını sağlıyor. Bu yüzden hanımlar kış ayı gelmeden çeşitli örgüler örerek kış ayına hazırlık yaparlar. Kışlık örgüler kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve kullanılan örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Kışlık Örgü Modelleri İle Zaman Daha Eğlenceli Geçiyor

Kışlık örgüler arasında birçok çeşitli örgü türü vardır. Yelek, atkı, şapka, bere, eldiven, çorap gibi örgülerden yapılmış olan giysileri kış aylarında rahat bir şekilde kullanabiliriz. Bu sayede kış ayının soğuğundan kendimizi ve sevdiklerimizi korumuş alıyoruz. Kışlık örgülerden kendinize örebilir veya sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Kış aylarının gelmesi ile birlikte değişik renklerde ve türlerde yün ipleri reyonlarda yerini almaya başladı. Renk renk ipler ile kış ayına hazırlık yapabilirsiniz. Örmüş olduğunuz kışlık örgü modellerini, sizlerde kendi zevkinize göre çeşitli aksesuarlar yardımı ile süsleyerek farklı bir tarz ortaya çıkartabilirsiniz. Kadın örgüleri en çok tercih edilen örgü modelleri arasındadır. Sizlerde kendinize değişik modelde örgüler örmeyi deneyiniz.

Baharlık Örgü Modelleri

El yapımı bayan yelekleri
Dalgalı bayan yelek modeli
Ajurlu bayan yelek modeli
Burgulu örgü bayan yeleği
El yapımı bayan yelek
Örgü bayan yelek modeli
Örgü bayan yeleği

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.