Kolay Hobiler

Serpil Hanımın En Mükemmel 38 Tane Tığ İşi Oya Modeli

7 Eylül 2020
Serpil Hanımın En Mükemmel 38 Tane Tığ İşi Oya Modeli

Serpil hanım tarafından hazırlanmış muhteşem ve şahane tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık, adeta bir görsel şölen diyebiliriz.

Herkesin yapabileceği diyoruz çünkü oldukça kolay bir yandan da modern tığ işlerini sizler için hazırladık bu görselleri inceleyerek sizlerde muhteşem tığ işi oyalar yapabilirsiniz.

Serpil Hanımın Tığ İşi Oya Modelleri

Herkesin yapabileceği ve çok modern olan bu tığ işi oya modeli için “hayalleri süslüyor” demek galiba yerinde oldur, oldukça şık ve modern olan klasik çizgiden uzaklaşan ve hanımların dikkatini üstüne çeken bu modelimiz kolay yapılması ile sizleri büyüleyecektir.
Pembe rengi tığ işi oya modeline ancak bu kadar yakışır diyebiliriz, oldukça şirin ve modern bir görüntüye kavuşan bu modelimiz bayanların ilgisini çekmektedir, çeyizlerde sıklıkla karşınıza çıkabilecek bu tarz modelleri şiddetle tavsiye etmekteyiz.
Muhteşem bir yazmaya işlenmiş olan harika bir tığ işi oya modeli ile sizlerde bu mükemmel görüntülere kavuşabilirsiniz, Çiğdem hanımın yapmış olduğu bu model gerçekten efsaneler arasında yerini alabilir.

Şahane ve Mükemmel Tığ İşi Oya ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.