Kolay Hobiler

Serum Halkadan Tığ İşi Oyamın Daha Güzeli Yapılamazdı

4 Haziran 2019
Serum Halkadan Tığ İşi Oyamın Daha Güzeli Yapılamazdı

Tığ işi ile yapılan yazma oyası serum halkalarla yapılıyor. Halkalı oyaların en güzellerinden bir tanesini daha videosula öğrenebilirsiniz.

Ruhunda tığ işi sevgisi barındıran herkesin ne kadar büyük bir zevkle tığ oyaları yaptığını biliyoruz. Yazımız sayesinde bu sevginizin katlanacağından eminiz. Çok güzel ve kendine has bir modelle geliyoruz. Modeline hayran kalacağınız motifleri ve renkleri ile siz de hemen örmek isteyeceksiniz.

Yazma modellerinizin güzelliklerine güzellik katmak için bu çok hoş tığ oyası modeli sizin de görmenizi isteriz. Uygulayacabileceğiniz alanların sınırsız olduğu tığ oyaları ile havlularınız, lifleriniz, yazmalarınız ve dantelleriniz çok özel bir hal alabilir. Şimdi anlatımımıza odaklanalım ve bu meşakkatli görünen ama bir o kadar da basit modeli ele alalım. 

Yazma kenarlarının bugüne kadar hiç bu kadar güzel bir modelle süslemediğinizden eminiz. Çayınızı, kahvenizi hazırlayın ve arkanıza yaslanın. Görselli ve videolu anlatımımız ile tülbent oyaları ve yazma oyaları yapmaya hazır olun. Kendinizi mutlu edecek bir uğraş ve sevdiklerinizi mutlu edecek minik sürprizler yaratın.

Serum Halkadan Tığ Oyası

El emeğinizi ve sevginizi kattığınız tığ oyaları ile eşe, dosta, akrabaya benzersiz hediyeler hazırlayabilirsiniz. Bugün vaktinizi iyi değerlendirin ve güncel videolarımıza göz atın. Yarına ertelediğiniz her gün sahip olabileceğiniz efsane tığ oyalarını kaçırıyor olabilirsiniz. Umarız anlatımımızı beğenir ve üretmeye başlarsınız. Göz alıcı modelimizin hem sizi hem de çevrenizde bulunan insanları hayran bırakması dileğiyle…

Serum Halkadan Yazma Oyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.