Kolay Hobiler

Sevdiklerinize Güzel Bir Sıralı İğne Oyası Modeli

18 Nisan 2019
Sevdiklerinize Güzel Bir Sıralı İğne Oyası Modeli

Yarım kalplere benzeyen şık ve bir o kadar da kolay iğne oyası yazma modeli. Oyanın ikinci sırasını işlerken yazma ters çevrilmiştir.

Yarım kalp motifleri ile süslenen sıralı iğne oyası modeli yazma kenarlarına çok yakışmakta. Bu iğne oyası ile şık yazmalar yaparak sevdiklerinize hediyeler götürebilirsiniz. İğne oyalarını bildiğiniz üzere ülkemizde bir çok kişi başörtüsü yazmalarda kullanılıyor. Bunun yanında havlular ve farklı süslemelerde kullanılsa da en fazla yazmalar da tercih edilmektedir. Yapılan yazmanın güzelliğini de üzerindeki oya gösteriyor. Bunun için de kadınlar yazmalarını en güzel oyalarla yapmak istiyorlar. Kolay hobiler sitesi olarak da kadınların beğenecekleri en güzel iğne oyaları paylaşılmaktadır.

Yarım Kalpler İğne Oyası Modeli

Bir yere hediye götürmek istiyorsanız masrafsız ve el emeği ile yapmış olduğunuz yazmalardan götürebilirsiniz. Yazmanın değeri parayla alınan hediyelerden daha fazla olacaktır. El emeği ile yapılan hediyeler her zaman daha fazla beğenilmiştir. Bu oya modeli hediyelik yazmalara çok yakışacaktır.

Yarım Kalpler Sıralı İğne Oyası Modeli Detaylı Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.