Kolay Hobiler

Sevgi Yolları Bebek ve Anne Örgü Motifleri Yapılışı

14 Temmuz 2019
Sevgi Yolları Bebek ve Anne Örgü Motifleri Yapılışı

Bebek ve anne örgülerinde kullanılan şık bir örgü modeli ile karşınızdayız. Modelin motifleri üçgen olup ajurlardan oluşmaktadır.

Örgü örmek marifet gerektiren iştir. Bayanların eğilim gösterdiği bu iş zevk için de yapılmakta kazanç sağlamak için de yapılmaktadır. Bir birinden güzel örgü modelleri tercih edilerek birbirinden güzel orgu ürünler elde etmek mümkündür. Bilhassa şiş tercih edilerek örülen model grupları her daim kullanım özelliği gösterir ve oldukça uzun yıllar hiç bozulmadan ilk gün ki gibi kalır. Yelek modelleri, örgü modelleri arasında en şık olarak tercih edilen modellerdir. Birbirinden güzel yelek modelleri ile her mevsim giyilebilecek birçok yazlık örgü modeli örülür. Örmesi de oldukça kolay olması nedeni ile yemek çeşitleri modelleri internette en çok aranan modellerdir yendikten sonra en çok örülen modeller bebek örgüleri modelleridir.  Yazlık örgüler kategorisinde ise en çok bebek yelekleri yer alır birbirinden güzel bebek modelleri rengârenk ip seçenekleri ile dikkat çeker. 

Rengârenk Modeller İle Asırlık Örgü Modelleri Nelerdir?

En çok tercih edilen örgüler arasında, kolay ölçülebilen örgü motifleri tercih edilir. Kalın şiş tercih ederek de kısa bir sürede örmek ve bitirmek mümkündür. Şayet modeller arasından zor model tercih edildiği zaman örgü güzel ve farklı bir görünüm kazansa da örgüyü bitirmesi oldukça zaman alır

Sevgi Yolları Örgü Modeli

 Bu nedenle basit modeller her zaman daha kısa sürede biter ve kullanılmaya başlanır. Önemli olan hangi model tercih edileceği ve ne örüleceğine karar verilmesidir. 

Sevgi Yolları Bebek ve Anne Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.