Kolay Hobiler

Sevimli Dostlar Çiçekli Anlatımlı İğne Oyası Modeli

8 Kasım 2019
Sevimli Dostlar Çiçekli Anlatımlı İğne Oyası Modeli

Solak oyacı tarafından yapılan mor bir yazma kenarına iğne oyası ile işlenen boncuklar çok şık duruyor. Renkli yazmalar yapmaya var mısınız?

İğne oyasıyla en çok boncuklu oyalar yapıldığını daha önce onlarca defa size söylemiştik. Hele birde çiçek ve boncuk oyasının birleşmesiyle ortaya çıkan görüntü harika. Her bir oyada 7 tane boncuk kullanılarak yapılan oya modeli aşağıdaki anlatımda mor yazmaya uygulanmıştır. İğne oyalarında boncuk sayısı arttıkça iş daha da zorlaşıyor diyebiliriz. Yalnız dikkatli olunursa bu boncukları ipe geçirmek ve oyayı tamamlamak da o kadar basitleşiyor. Modelin anlatımı 11 dakika sürüyor. Yani bu güzellikteki modeli öğrenmek için çok fazla vakit harcamaya da gerek yok. Bir kaç basit adıma dikkat etmek yeterli olacaktır.

Boncuklu çiçek iğne oyası modeli

Boncuklu iğne oyaları anlatımları çok beğeni aldığı için sürekli sitemize eklenecektir. Sizinde anlatımını istediğiniz bir model olursa yorum kısmından modeli yazarak bildirebilirsiniz. Sık sık siteye girip takip ederseniz hiç bir modeli kaçırmamış ve tüm oyaları öğrenmiş olursunuz. Bu şık oyayı yapacak olanlara kolay gelsin.

Boncuklu Çiçek İğne Oyası Modeli Yapılışı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.