Kolay Hobiler

Sevimli Tavşan Bebek Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

23 Kasım 2019
Sevimli Tavşan Bebek Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı

Sevimli tavşan bebek örgü modeli ile miniklere şık örgüler örmeye var mısınız? Örgü modelinin anlatımlı yapılışı ve detayları burada!

Örgü modelleri arasında yer alan yelekmodelleri birbirinden şık tasarımları ile karşımıza çıkıyor. El sanatları denildiğinde ilk akla gelen örgü modelleri her geçen gün kendini güncelleyerek yepyeni tasarımlar ile hanımların gizemli dünyasında kendine yer ediyor. Hem boş vakitlerinizi değerlendirmek hem de el örgüsü ile yapılan ürünleri giyinmek isteyen hanımlar birbirinden güzel örgü yelek modelleri, örgü şal modelleri, örgü bluz modelleri, gibi kışlık kıyafetler hazırlayarak kış aylarını sımsıcak geçirme fırsatı buluyor.

Sevimli Tavşan Örgü Modeli

 Yeni Sezon Örgü Modelleri

 Her üründe olduğu gibi örgü işleri de her sezon kendini yenileyerek en yeni sezon modelleri ile örgü dünyasını süslüyor. Yeni sezon örgü modelleri sayesinde kış ve sonbahar aylarını hem şık ve modern hem de sıcacık geçirme fırsatı bulacaksınız. Her yaş kadını yaşına ve stiline uygun örgü bluz modelleri ile en şık ve çarpıcı kombinlere imza atacaklar. 7’den 70’e her yaş gurubu bayanın kış ve sonbahar günlerinde giyebileceği kışlık örgüler profesyonel örgücü bayanlar tarafından itina ile örülüp, ihtiyaç halinde tuhafiyelerde ve çeşitli satış noktalarında satışa sunulmaktadır. Makine örgüsü sevmeyenlerdenseniz sizler de hemen örgü örmeyi öğrenip en yeni örgü modelleri arasında beğendiğiniz ürünleri örmeye başlamalısınız. Örgüye yeni başladıysanız acemiliğinizi atmak için bebek yelekleri bebek patikleri vs. küçük ürünleri örmeye başlamanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır. Bu ürünler çabuk biteceği için hem örgü örmeye daha çabuk alışacak hem de örgü örmenin tüm tekniklerini buradan öğrenerek ipleri ziyan etmemiş olacaksınız.

Sevimli Tavşan Örgü Modeli

 3.5 numara şiş ile örülmüştür. 2 _2.5 yaş için ilmek sayıları aşağıdaki gibidir.
İpim himalaya everyday bebe lux
Şiş no 3.5
Önler 46 ilmek
Koltuğa gelince aralardan keserek 30 ilmeğe düşürüyoruz .
Kenarlarda 4 ilmek haroşa.
Yakada 24 ilmek artırıp 84 ilmek olarak arkayı örüyoruz.
Bütün örülüyor

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.