Kolay Hobiler

Sevimli Toplar Örgü Modeli Yelek ve Bebek Battaniyeleri

26 Nisan 2019
Sevimli Toplar Örgü Modeli Yelek ve Bebek Battaniyeleri

Sevimli toplar motifleriyle yapılan örgü modeli ile en güzel yelekleri ve battaniyeleri örmek ister misiniz? Detaylı anlatıma yazıdan ulaşabilirsiniz.

Örgü örmeyi seven kadınlar için süper bir modelimiz daha bulunuyor. Örgü modelinin adı sevimli toplar örgü modelidir. Yelekler ve bebek battaniyelerinde kullanılan örgü modelini dilediğiniz her türlü örgüde de kullanabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü örgüde kullanılan sevimli toplar örgü modeli yapılan tüm işe yakışmaktadır. Böyle modeli zor bulursunuz. Yeni bir örgü modeli öğrenmek için kadınlar ilk olarak internette anlatımını yapıyorlar. Bazı modellerin anlatımlarına ulaşmak ise çok zor oluyor. Burada devreye kolay hobiler girerek hiç bulamayacağınız örgü modellerin anlatımları paylaşılıyor. Sevimli toplar örgü modeli bayan yelekleri bebek yelek battaniye örneği olarak kullanıldığında ortaya harika görünüm çıkacaktır.

Sevimli toplar örgü modeli

Sizde elinize örgü şişlerini alarak böyle bir örgüyü örmeye ne dersiniz? Modeli öğrenmek için ayıracağınız süre 54 dakika. Boş vaktiniz olduğu zaman videoyu başlatın ve modelin nasıl çıkarıldığını izleyin.

Sevimli Toplar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.