Kolay Hobiler

Sevimli Üç Komşu Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

21 Ocak 2020
Sevimli Üç Komşu Çıtı Pıtı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Son günlerin sevilen yapraklı iğne oyası modeline küçük bir fark katılmıştır.. Yazma rengindeki yaprakların üzerine mat tonlarda mısır adı verilen çiçekler işlenmiş.

Kibar iğne oyaları geleneksel bir hobi olmaktan çıktı ve artık bütün genç kızların hayallerini süsleyecek bir duruma geldi.

Üç Komşu İğne Oyası Modeli

Havlu, tülbent, yazma hatta modern olarak tablo, küpe ve kolye yapılabilen iğne oyası modelleri için bizlerde her gün farklı bir örnek yapıp sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Çok beğenilen bu iğne oyası modelini uygulamak için sabırsızlandığınızı biliyorum. Videoyu izleyerek sizde bu modeli çıkarabilirsiniz. Eskiden kadınlar bir model çıkarmak için adeta sıraya girer gibi bir birleri ile alışveriş halinde oluyordu. Şimdi artık bütün modellere internetten bakabilmek gibi çok özel bir şansa sahibiz. Bu şansı değerlendirerek iğne oyalarını yapabiliyor. İnternette videolarını izleyerek bütün detaylarını öğrenebiliyoruz.

Bütün oya modellerinde olduğu gibi titizlik isteyen bu modelimiz içinde anlamadığınız bir yer olması halinde yorumlarda yazabilirsiniz.

Sevimli Üç Komşu İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.