Kolay Hobiler

Sezon Modeli Minik Dutlu Yazma İğne Oyası Yapımı

14 Aralık 2019
Sezon Modeli Minik Dutlu Yazma İğne Oyası Yapımı

Çıtı pıtı ve çok şirin minik dut oyası yazma modeli. Oyanın alt sırasında sinek kanadı yapraklar işlenmiştir, üst kısmı ise minik dutlar.

En Popüler Yazma Oyaları

Yeni sezon modası iğne oyası modeli olan minik dut motifleri yazmalarınızda çok şık duracak. Üstelik modeli Solak Oyacının anlatımıyla öğrenebileceksiniz. Kolay hobiler sitesi olarak bizden anlatımlı iğne oyaları sıklıkla istenmektedir. Tabi eklenen iğne oyalarının anlaşılır ve en kaliteli modeller olmasına da özen gösteriliyor. Siteye girerek anlatımlı videoyu izleyen kişiler bundan sonra yapacakları yazmalarda artık bu oyaları rahatlıkla kullanabiliyorlar. Çünkü bu anlatımlı videolar sayesinde en zor iğne oyalarını bile öğrenmek mümkün hale geliyor. Yeni sezonda çok sık kullanılan minik dutlu yazma modeli de kolay bir model olup anlatımına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Minik dutlu iğne oyası modeli

Eğer sizinde anlatımını istediğiniz bir iğne oyası modeli varsa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Sizin için model araştırılarak anlatımıyla birlikte eklenmesi için elimizden gelen her şey yapılacaktır.

Minik Dutlu Yazma İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.