Kolay Hobiler

Sezonun Rengi ile Yapılan Kabartmalı Örgü Modeli

24 Temmuz 2019
Sezonun Rengi ile Yapılan Kabartmalı Örgü Modeli

Sezonun en beğenilen rengi ile yapılan kabartmalı örgü modeli yapılışı. Modeli yazlık örgüler örebileceğiniz gibi sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabililirsiniz.

Örgü birçok kadının ev uğraşıdır. Kadınlar örgü örerek günlük hayatın stresini atarlar. Kadınlar bir araya gelerek birbirleri ile farklı örgü modelleri alış verişi yaparak değişik örgü modelleri elde ederler. Birçok kadın evinde örgü işi yaparak maddi kazanç sağlıyor. Ayrıca bir birinden güzel örgüler ile hediyelik eşyalar hazırlıyorlar. Günümüz de internet çağının ilerlemesiyle birlikte birçok modelin yapılışını internetten bulabilirsin İz. Ayrıca örgü örme konusunda yetenekli kişilerin çekmiş olduğu videoları internet ortamından izleyerek örgü modellerini öğrene bilirsiniz. Çeşitli örgüler deneyerek farklı modeller çıkarabilirsiniz.

Kabartmalı Yeni Örgü Modeli

Bebeklere En Güzel Örgü Hediyeler

Çevrenizde bir bebek doğsun hemen bir şeyler hediye etmek isteriz. En güzel hediye kendi el emeğiniz ile ördüğünüz bebek örgüleri olacaktır. Mis kokulu bu yavrularımıza kışın soğuk günlerinde onu sıcacık tutması için bu örgüler harika bir hediye olacaktır. Bebek için öreceğiniz bu örgüleri bebeklerin hassas tenine uygun “bebe yünleri” ile örmeniz gerekiyor. Bu sayede yumuşacık ve bebeğin cildine uyum sağlayan bir iple örgü örmüş olacaksınız. Bebek için, bebek yeleği, bebek battaniyesi, bebek bere ve eldiveni, bebek taçları, bebek elbiseleri, bebek etekleri örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz bu örgüleri minik çiçekler, inciler, çeşitli figürler ile süsleye bilir siniz. Bebeğin cinsiyetine göre ip rengi seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca çocuklar için oyuncak yapabilirsiniz. Örgü ayıcık, örgü tavşan, örgü bebekler yapabilir çocuğunuz için daha sağlıklı bir oyuncak yapmış olursunuz.

Kabartmalı Yeni Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.