Kolay Hobiler

Sihirli Dokunuşlarla Yapılan Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

30 Ocak 2020
Sihirli Dokunuşlarla Yapılan Örgü Modeli Anlatımlı Yapılışı

Sihirli dokunuşlarla yapılan örgü modelinin anlatımlı yapılışı burada. Şiş işi örgü tekniği ile neler örebilirsiniz neler.

Örgü örme alışkanlığı sadece günümüzde kazanılmış bir alışkanlık değildir. Geçmişten günümüze kadar gelen bu alışkanlık özellikle zamanını değerlendirmek isteyen hanımlar için idealdir. Evde örülen örgü modelleri kişiye özel seçim olduğundan mağazalarda seçilen ürünlerden çok daha özel ve anlamlıdır. Sevdiğinizi şaşırtmak ve onu mutlu etmek istediğinizde en özel örgü modellerini kişiye özel seçeneklerle seçerek tercih ettiğiniz modeli örebilirsiniz.

Sihirli Dokunuşlar Örgü Modeli

Örgü Seçiminde Kişiye Özel Modelleri Tercih Ediliyor

Arkadaşlarınızın doğum gününde onları sevindirebilir, eşinize el emeği göz nuru örgünüzü hediye ederek ona değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Ayrıca bebek ve çocuklar için günümüzde birçok örgü modeli bulunmaktadır. Bu örgü modelleri arasından siz de seçim yaparak sizin için değerli olan çocuklarınızı aynı zamanda el emeği göz nuru örgüleriniz ile korumuş olursunuz. Özellikle kış ayları soğuk ve hasta olmaya müsait aylardır. Bu nedenle bebek ve çocukların korunmaları için özel olarak tasarlanmış kışlık örgüler tercih edilir. Kışlık örülecek örgünün ipliği de yazlık ipliklere göre daha kalın ve daha koruyucu özelliklere sahiptir. Siz de bu iplikleri tercih ederek şal modelleri arasından dilediğinizi örebilir ya da yelek modelleri arasından dilediğinizi tercih ederek örebilirsiniz. İnternet üzerinden anlatımlı videolar ve resimlere siz de örgü modeli seçimi ve örülmesinde birçok detaya ulaşabilirsiniz.  Soğuklarda kalın ve koruyucu modeller tercih edilirken yazın tercih edilen örgü modelleri daha hafif ve daha rahatlık sunan modellerle hediye edilmektedir. 

Sihirli Dokunuşlar Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.