Kolay Hobiler

Şık Görünen İğne Oyası Fular Modelleri

5 Şubat 2019
Şık Görünen  İğne Oyası Fular Modelleri

İğne oyası ile yapılan fularlar bazen atkı bazende aksesuar olarak kullanılabiliyor. Bu yazıda mükemmel bir şekilde tasarlanmış fular modelleri yer alıyor.

Amacı soğuktan korumak olsa da çoğunlukla süs olarak kullanılan, boyna sarılan ya da bağlanan bir çeşit ince atkıya fular denilir. Kimi zaman soğuktan korumak için kimi zaman ise kıyafete aksesuar olmak için kullanılır. Sözlükteki anlamı da ipek eşarp ya da boyun atkısı diye geçen fular kenarlarına iğne oyası yapıldığı zaman daha şık görünür. İğne oyası fular modellerine ilgi gösteren çok kadın var. Bunu aksesuar olarak genellikle kullanıyorlar. Beysayil adlı instagram sayfasında yayınlanan fular modelleri göz kamaştırıyor ve hepsi birbirinden şık görünüyor.

Aşağıda fular modellerini bir bir inceleyebilirsiniz. Fularlar hakkında bilgi almak isteyenler Instagram sayfasına giriş yaparak yapan kişiden detaylı bilgiyi alabilirler. En güzel ve yeni olan şık görünen fular modellerini bir araya toplayarak aşağıda ekledik. Bir yandan kahvenizi yudumlarken bir yandan da bu güzel fularları inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki fular modellerinin hepsi hel yapımı ve iğne oyası işlemedir.

İğne Oyası Fular Modelleri

Çeyizlik fular

Çeyizlik iğne oyası fular

El Yapımı Fular

İğne oyası fular modeli

İğne oyası fular örneği

İğne oyası kırmızı fular

İğne oyası yeşil fular

İncili iğne oyası fular

Kırmızı iğne oyalı fular

Pembe iğne oyası fular

Yepyeni iğne oyası fular modeli

Yeşil fular iğne oyalı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.