Kolay Hobiler

Şıkır Şıkır Görünen Ağır İğne Oyası Yazma Modeli Anlatımlı

15 Mayıs 2019
Şıkır Şıkır Görünen Ağır İğne Oyası Yazma Modeli Anlatımlı

Şıkır şıkır görüntüsüyle ağır iğne oyası modeli ile yazmalarınız daha güzel olacak. Yazmalarınızı görenlerin gözleri kamaşsın istiyorsanız bu modeli hemen öğrenin!

Yaptığınız yazmaların görenlerin gözlerini kamaştırmasını istiyorsanız şıkır şıkır görünen modellerden yapabilirsiniz. Şimdi anlatımını yayınlayacağımız iğne oyası modeli hem ağır hemde şık bir yazma oyası modelidir. Çok şık ve şirin iğne oyası yazma modeli. Bu güzel modelde sık iğneli minik çiçekleri oya makasımın yardımıyla işlenmiştir. Çiçek motifleriyle görüntüsü bir hayli güzelleşen model ağır oyalardan sayılıyor. Yazma kenarı oyaları olarak çiçekli oya modelleri kategorisine giren örneği 10 dakika içerisinde öğrenmeniz mümkün olacak. Bugünlerde yeni model isteyen kişiler için bu model bir fırsat olacak. Bir izlemede yapımını öğreneceğiniz iğne oyası modelini kolay kolay bulamazsınız. İşte size fırsat.

Her zaman yeni iğne oyaları daha çok ilgi görüyor. Eskilerin yapılışlarını kadınlar genelde öğrenmiş oldukları için pek fazla önemsemiyorlar. Fakat yeni bir model gördüklerinde hemen nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorlar. İşte karşınızda yeni bir iğne oyası modeli.

Ağır İğne Oyası Yazma Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.