Kolay Hobiler

Şıkır Şıkır Rengarenk Kiraz İğne Oyası Anlatımlı Yapımı

7 Şubat 2020
Şıkır Şıkır Rengarenk Kiraz İğne Oyası Anlatımlı Yapımı

Çıtı pıtı oya severlere yepyeni bir iğne oyası modeli. Rengarenk, şıkır şıkır kiraz iğne oyasını buradan öğrenebilirsiniz.

Göz Alan İğne Oyası Modelleri

Kadınların gözdesi olan iğne oyası Anadolu şehirlerinde hala son derece popülerdir. Özellikle kız çeyizlerinde ilgi gören bu yazma oyaları son derece geniş bir skalaya sahiptir. Bu modellerde kaliteli ürünler ortaya çıkarmak mümkündür. Özellikle de becerikli ev kadınları boş vakitlerinde son derece seri şekilde bu yazmalardan yaparak kızlarının çeyizlerini hazırlayabiliyorlar. İğne oyası modelleri hem çalışan kadınlar hem de ev kadınları tarafından çok ilgi gören oya modelleridir. Şık duruşu ve kaliteli model seçenekleri ile satın almak için de ideal olan bu ürünler en iyi hediyelik eşyalar arasındadır. Yazma kenarlarını süsleyen bu iğne oyası modelleri hem çok ilgi görüyor hem de oldukça beğeniliyor.

İğne Oyası Kiraz Yapılışı

Kızlarınızın Çeyizini İğne Oyası İle Süsleyin

İğne oyası modelleri ile çeyizler de farkınızı yaratabilirsiniz. Her kız çeyizinde bulunmayan iğne modelleri yalnızca yazma kenarlarında bulunmak zorunda değil. Eğer bu konuda son derece başarılıysanız ve el işi becerinize güveniyorsanız rahatlıkla havlu kenarı ya da tepsi örtüsü gibi ürünler de yapabilirsiniz. İğne oyası yapılışları sayesinde yapamayacağınız hiçbir model yok denilebilir. Bu ürünlerin kalitesi son derece yüksektir ve her kadın kızının ve gelininin çeyizinde görmek ister. Bu nedenle yaşınız kaç olursa olsun iğne oyası yapmaya başlamalı ve birçok şık model arasından güzel ürünler ortaya çıkarmalısınız. Her zaman kullanılabilecek yazma oyalarıdır.

İğne Oyası Kiraz Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.