Kolay Hobiler

Simli İple Yapılan Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı

16 Şubat 2020
Simli İple Yapılan Ajurlu  Örgü Modeli Yapılışı

Yapılışı oldukça kolay bir ajurlu örgü modeli simli iple yapılmaktadır. Bayan yelekleri ve bebek örgüleri gibi tüm örgülerde kullanılabilir.

Ev hanımları günün çoğu vaktini oturarak ve zamanını değerlendirerek geçirmek ister. Komşu oturmaları, misafirlikler, televizyon karşısında oturup dinlenmeler genellikle yaptıkları şeylerdir, ev işlerini bitirdikten sonra. Bu yüzden ev hanımlarının daha sık yaptıkları bir şey daha vardır ki bu şiş işi örgüdür. Her alanında örgü ören ev hanımları eski devirlerden günümüze kadar değerli olan ve değişmeyen modeller ile sevdiklerine ve ailesine örgü örse de, artık modellerin değiştiği bir zamanda ev hanımları da eski modellerden sıkılarak yeni model arayışına geçmişlerdir.

Simli iple ajurlu örgü modeli

Sizde eğer eski modellerden sıkılmış ve yeni model arayan bir insansanız, sizler için derlediğimiz bu sayfada her yeni geçen günde yepyeni modelleri görecek ve videolu anlatımlarından yararlanabileceksiniz ve işte yine sizlerin karşısına bambaşka bir model ile çıkmaktayız.

Bu model en sık merak edilen ve tercih edilen trendlerin arasında olup, bayanların günümüzde sıkça kullandıkları bir modeldir. Yapımı kolay olan bu modelimizin örümü de oldukça keyifli ve zevklidir. Yelek ve hırkaların yapımında kullanılabildiği gibi aynı zamanda kazak ve süveterlerinizde de kullanabilirsiniz. 

Simli İple Yapılan Ajurlu Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.