Kolay Hobiler

Simli İple Yapılan Ajurlu Tohumlar Örgü Modeli Yapılışı

13 Şubat 2020
Simli İple Yapılan Ajurlu Tohumlar Örgü Modeli Yapılışı

Simli ip kullanılarak yapılan, örgü ajurlu küçük tohum motifleri ile dilediğinizi hemen örebilirsiniz. Zaman kaybetmeden modeli buradan öğren!

Örgü sanatı, geçmişten günümüze halen varlığını sürdüren hemen hemen herkesin yaş grupları fark etmeksizin beğenisine sunulmuş olan değerli el emekleri sanat içerisinde yer alır. Örgü sanatını öğrenmek isteyen herkes tarafından tüm adımları takip ederek rahatlıkla öğrenebilirler.  Tüm bu süreçler, beraberinde kişilerin yeni bir uğraş edinebilmesi ile birlikte var olan özgüvenlerini oluşmasına yardımcı olur. Örgü sanatlar içerisinde,  örgü modelleri şu an en çok revaçta olan çeşitler arasında diyebiliriz.  Örgü sanatları aynı zamanda,  birçok yeniliğin gelişiminin oluşmasına da katkı sağlamaktadır.

Ajurlu tohumlar örgü modeli

El Emekleri Sanatının Günümüzdeki Varlığı

El emekleri,  sanatının vazgeçilmezleri arasında yer alan örgü değerleri her daim koruyacak olan vazgeçilmez hazineler arasındadır.  Günümüzün,  moda akımları ve şartlarına bakıldığı takdirde her türlü kıyafet tarzı ürünleri görmek mümkündür.  Ancak günümüzde halen var olan şartları arasında da geçmişten gelen örgü sanatı ile birleştirilen yazlık örgüler moda da halen tercih edilmektedir. Bu süreç günümüzün ve ilerleyen süreç zarfında, her daim örgü sanatının hayatımızın her alanında olacağı belli olmaktadır. Bunun haricinde de,  örgü sanatları içerisinde en çok bildiğimiz ve severek kullanmış olduğumuz örgü sanatları içerisinde bebek örgüleri vardır. Gerçekten,  çok sağlıklı her yaş grubuna göre uygun bir şekilde ürünler yapılarak giydirilebilir.  Her renk ip ve istenilen kalınlıkta ölçüde model tarzlar kişinin hayal dünyası ve zevklerine göre tasarlanarak giyilebilir.

Ajurlu Tohumlar Örgü Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.