Kolay Hobiler

Simli İple Yapılan Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli

2 Şubat 2019
Simli İple Yapılan Yelek Şal ve Bebek Örgü Modeli

Simli iple örgü yelek, bebek örgüleri ve şallar örülmektedir. Bu yazıda simli iple yapılan şiş işi harika bir örneğin anlatımı bulunuyor.

Simli iple yapılan örgüler parlaması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bir çok örgüde kullanılan simli iple en çok patik, atkı, bere, bebek örgüleri, yelekler ve şallar örülmektedir. Kadınlar simli iple yapılan örgüler dikkat çekici oldukları için tercih ediliyorlar. Yayınlamış olduğumuz örgü motiflerini öğrenerek bu motifleri bebek örgülerinde veya kendinize yapacağınız şal ve yeleklerde kullanabilirsiniz. Aşağıdaki videoda simli iple yapılan örgü motifleri gösterilmiştir. Motiflerin yapılışlarını öğrenerek kendi örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Simli İple Örgü Yelek Modeli

Örgücü kadınların en çok yaptıkları işler arasında yelek modelleri yer alıyor. Instagram sayfalarına göz attığınız zaman bunu göreceksiniz. Genellikle herkesin yaptığı yelekler bulunmaktadır. Siz bu motifi nerede kullanırsınız bilemeyiz fakat kullanacağınız her türlü örgüde de şık duracağını da biliyoruz. İki Renkli Kare Desenli Örgü Yelek Modeli Yapımı ve Anne ve Bebek Yeleği Örgü Yüzük Taşı Modeli yazılarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Simli İple Yapılan Yelek Örgü Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.