Kolay Hobiler

Sinek Kanatlı Günebakan Çiçeği İğne Oyası Modeli

16 Ocak 2019
Sinek Kanatlı Günebakan Çiçeği İğne Oyası Modeli

Şimdi tamda mevsimi olan çok hoş bir sinek kanatlı günebakan çiçeği iğne oyası modeli. Çiçek oyası sevenler böyle alabilir miyiz?

Çiçek oyaları herkesin yazmalarında he havlularında severek kullanmış oldukları modellerin başında gelmektedir. Bu yazımızda sizinle yepyeni bir çiçek oyası modeli paylaşımında bulunuyoruz. Tamda mevsimi olan günebakan çiçeği diye adlandırılan çiçek modelinin iğne oyası ile örneği çıkarılmıştır. Bu örnek Neşe hanım tarafından anlatımı videoya çekilerek youtube kanalında yayınlanmıştır. Aralarında sinek kanatları yapılarak işlenen iğne oyası modelini isteyen yazmasında isteyen havlusunda kullanabilir. Anlatım videosunun süresi 30 dakika gibi bir süredir. Çiçek oyası yapmak isteyenler bu örnekten hemen yapabilirler.

Güne Bakan Çiçeği İğne Oyası

Boncuklu iğne oyaları sevenler kadar çiçek oyaları sevenler de var. Çiçek oyasınında onlarca ve hatta yüzlerce farklı modeli bulunuyor. Zamanla bu oyaların hepsinin anlatımı sırasıyla oya modelleri kategorisinde paylaşılacaktır. İlk olarak bu modeli öğrenirseniz hem şık hemde yepyeni bir oyayı artık öğrenmiş olacaksınız. Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Günebakan Çiçeği İğne Oyası Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.