Kolay Hobiler

Sipariş Rekorları Kıran İncili Tığ İşi Oya Modeli

16 Ekim 2019
Sipariş Rekorları Kıran İncili Tığ İşi Oya Modeli

Oya yapan kadınların en çok yaptıkları ve sipariş rekorları kıran boncuklu tığ işi oya modeli. Bu boncuk oyası modelini 3 dakikada öğrenebilirsiniz.

Çıtı pıtı, sevimli, bir o kadar da zarif bir model olan tığ işi boncuk oyası modeli en çok sipariş alan ve hatta sipariş rekorları kıran bir modeldir. Bu oya modelinin anlatımı sadece 3 dakika sürüyor. Yani vakit konusunda da hiç sıkıntı çekmeden en çok sipariş alan bir oya modelini öğrenmiş olacaksınız. Leylak renk bir yazmaya işlenen inci boncuklar her bir motifte 3 tane kullanılmıştır. Çoğu yerde 3 boncuklu tığ oyası modeli diye de geçiyor. Bir çiçek görünümünü andıran boncuk oyası modeliyle havlular ve yazmalar şenleniyor. Boncuklu yazma oyaları diye arattığınız zaman en çok bu model karşınıza çıkacaktır.

Sipariş Rekorları Kıran Tığ İşi Boncuk Oyası

Çatalla Yapılan Kum Boncuklu Tığ İşi Oya Modeli yazısı en çok beğenilen bir tığ oyası modeli oldu. Yalnız şimdiki modelin de bunu geçeceğini düşünüyoruz. Uzun vakit harcamadan bir tane motifin yapımını öğrendikten sonra sizde artık yapmaya başlayacaksınız.

Sipariş Rekorları Kıran Boncuk Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.