Kolay Hobiler

Şipşak Bi günde Bitecek Tığ İşi Fiyonk Oyası Yapılışı

3 Haziran 2019
Şipşak Bi günde Bitecek Tığ İşi Fiyonk Oyası Yapılışı

Birgün içerisinde yaparak şipşak bitirebileceğiniz tığ işi fiyonk oyası. Fiyonklar yazma kenarlarında çok zarif duruyor.

Popüler tığ oyaları modelleri arasında bir liste yapılsa belkide en üst sıralarda yerini alacaktır bu model. En modern ve en şık modellerin başında gelen bu tığ işi oyası görenlerin ağzını açık bırakıyor. Son zamanların bu favorisini öğrenmeye var mısınız?

Bu oyanın anlatımını bundan önce çok fazla görmüş olacağınızdan şüphemiz var açıkcası. Bazı modeller var ki tüm hobi sitelerinde, instagram sayfalarında ya da youtube videolarında defalarca görülebilmektedir. Bazılarının ise tarifi adeta bir sır gibi saklanır. Hiçbir platformda bulması mümkün değildir. Gel gelelim bu çok merak edilen yazma oyasına… 

Bi günde bitecek fiyonk oyası

Özellikle pastel tonlarında kullanılan iplikler ile yazma modellerine muhteşem bir görüntü sağlamaktadır. Örneğin pastel mavi ve pudra pembesi gibi. Şimdi paylaşacağımız modelin detaylarını ve modelin yapımını dikkatlice izleyin. Ama bizden söylemesi, çevrenizden gelecek olan sorulara şimdiden hazır olun. Büyük ithimalle sorular ardı ardına gelecektir. Yazma kenarlarına şimdi efsane oyalar yapın. 

Malzemelerinizi hazır ettikten sonra yapmanız gereken tek şey tülbent oyanızın yapımının başına geçmek olacak. Yapımı bir sır gibi saklanan modelimiz ile iyi keyifler, mutlu örgüler. Bu tığ oyası ile havasını farklı yerlere taşıyacağınız yazmalarınız sizi bekliyor! Kendinize güvenin ve hiç beklemeden başlamayın… Oya yapmak için harika bir zaman! 

Şipşak Tığ Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.