Kolay Hobiler

Sıra Sıra Kalpler İğne Oyası Modeli

6 Şubat 2019
Sıra Sıra Kalpler İğne Oyası Modeli

Çok şık, çıtı pıtı sıralı iğne oyası yazma modeli. Rengarenk işlenen bu oyaya sıra sıra kalpler iğne oyası adı verilmiştir.

İğne oyası yapacak olanlar için acemilerin bile yapabileceği derecede kolay olan bir sıralı oya modeli paylaşıyoruz. Solak oyacı tarafından sıra sıra kalpler adı verilen iğne oyası modelinde yan yana dizili şekilde eklenen kalp oyaları bulunuyor. Tüm yazmalarda kullanılabilecek olan kalp motifleri çok şık ve çıtı pıtı görünmektedir. Solak oyacı modeli 10 dakikada bir video ile anlatmıştır. Sizlerde eğer kolay kalp oyasını öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu başlatarak modeli çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. En güzel iğne oyalarını siz yapmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Solak oyacının paylaştığı bu anlatımlı iğne oyası için bir arkadaşımız çok güzel yorum yazmış. ”Sizlerden yeni şeyler öğrenmek hoşuma gidiyor elinizin ölçüsü muhteşem yine çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık. ”
diye yazılan yorumda teşekkürlerini iletmişler. Gerçekten de arkadaşımızın dediği gibi anlatım harika. Sizde bu modeli çıkarmaya çok fazla vakit harcamadan başlayabilirsiniz.

Sıra Sıra Kalpler İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.