Kolay Hobiler

Sıra Sıra Nohutlar Bayan Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

24 Ocak 2019
Sıra Sıra Nohutlar Bayan Yelek ve Bebek Örgüleri Modeli

Örülmesi kolay sıra sıra nohutlar örgü modeli yelek, hırka, battaniye gibi örgülerde kullanılıyor. Şiş işi örgü modeli anlatımı sizlerle.

Sıra sıra nohutlar örgü modeli yine bir Gönülden Örgüler eseri. Gönül hanım yayınladığı anlatımlı örgüler ile adeta göz doldurmaya devam ediyor. Şimdiki model örülmesi zevkli olan bayan yelekleri ve bebek yelekleri gibi örgülerde kullanılan harika bir modeldir. Bebek battaniyesi yapıldığı zamanda örnek battaniyede şık duruyor. Örgü modelini deneyen kadınlar deneyimlerini herkesle paylaşmışlar. Yaptıkları bu model ile çok güzel örgüler ortaya çıkardıklarını söylüyorlar. Yapımı kolay olan böyle bir örgüyü sizde öğrenmek ister misiniz? Kısa bir anlatımlı video ile bu modeli öğrenmek mümkün. Yapmanız gereken ise videoyu izlemek.

Sıra Sıra Nohutlar Örgü Yelek Modeli

Bu örgü modeli dilerseniz ince dilersenizde kalın şişle örülebilen bir modeldir. Her bir motif için 4 ilmek ve 6 sıra gitmek gerekiyor. Modelin anlatımında kullanılan şiş numarası 3.5 numara örgü şişleridir. Videoda 4 tane motif için anlatım yapılmıştır. Bunun için ise 16 ilmek ve 1 ek ilmek olmak üzere 17 ilmek atılmıştır.

Sıra Sıra Nohutlar Örgü Yelek Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.