Kolay Hobiler

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Bayan ve Bebek Yelek Örneği

3 Mart 2019
Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Bayan ve Bebek Yelek Örneği

Bayan yelek örnekleri , sıralı çam ağaları modeli, bebek yelek örnekleri, örgü modelleri bayan yeleklerine çok yakışan kolaylıkla yapabileceğiniz bir model bebek örgülerindede rahatlıkla kullanabilirsiniz iyi seyirler.

Örgücü kadınlar yeni bir model öğrenmek için hazır mısınız? Basit anlatımıyla bayan yelekleri, bebek örgüleri gibi bir çok örgünüzde kullanabileceğiniz sıralı çam ağaçları motiflerini bu yazıda öğrenmiş olacaksınız. Örgücü kadınların en çok istemiş oldukları modellerin başında yeleklerde kullanılan örgü motifleri geliyor. Sıralı çam ağaçları örgü modeli de diğer örgüler gibi her türlü örgüde kullanılan bir modeldir. Cansel hanımın anlatımıyla böyle güzel bir örgüyü öğrenmiş olacaksınız. Aşağıdaki videoda çam ağaçları motifleri için gerekli ilmek sayısı ve sıra sayısıyla birlikte motiflerin nasıl çıkarıldığı gösteriliyor.

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli

Yelek modelleri için bir çok örgü motifi bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok beğenilenler şişle örülenler. Her ne kadar tığla da yelekler örülse de şiş işi olanlar daha çok beğeniliyor. Aşağıdaki öğreneceğiniz örgü motifler iile çok şık örgü yelekler örebilirsiniz.

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. meryem dedi ki:

    Süper anlatım ellerie saglik