Kolay Hobiler

Sıralı Kelebekler Örgü Kadın Şal Yelek ve Bebek Örgüleri

23 Nisan 2019
Sıralı Kelebekler Örgü Kadın Şal Yelek ve Bebek Örgüleri

Sıralı kelebekeler isimli örgü modeli kadın şal, yelek ve bebek örgüleri gibi örgülerde kullanılmakta. Kelebek motifleri örgüye ayrı bir hava katmıştır.

Yelek, şal, bebek battaniyeleri, süveter, kazak ve sayısız bir çok örgüde kullanılabilen bir modeli daha öğrenmek ister misiniz? Diğer ördüğünüz tüm örgülerden farklı hazırlanan bu modelin diğer modellerle eşit yanı ise şişle örülmesidir. Göze hitap eden örgü modeli hem keyifli hem de hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Örgüye başlamadan önce bilmeniz gereken bir kaç ip ucu bulunuyor. Bunlardan bir tanesi eğer arkada koyu renk kullanırsanız kelebek motiflerinde açık renk kullanmalısınız. Arkada açık renk kullanırsanız kelebek motiflerinde ise koyu renk kullanmalısınız.

Sıralı Kelebekler Örgü Modeli

Sıralı kelebekler örgü modeli ile öreceğiniz kıyafetlerle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Bahar, yaz ve kış demeden her mevsim kullanabileceğiniz örgü şallar örebilirsiniz. Örmelere doyamayacağınız çok zevkli olan sıralı kelebekler motifleri hem kolay hemde gösterişli bir örgü modelidir. Şimdi aşağıdaki videoyu izlemeye başlayarak model hakkında daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Sıralı Kelebekler Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.