Kolay Hobiler

Sıralı Pırpırlı İğne Oyası Modeli Yapılışı Hemen Öğren

27 Ağustos 2019
Sıralı Pırpırlı  İğne Oyası Modeli Yapılışı Hemen Öğren

Sıralı pırpırlı ve çıtı pıtı iğne oyası modeli yapılışını hemen öğrenebilirsiniz. Buradaki video modeli çıkarmanız için size yardımcı olacaktır.

Üç Boyutlu İğne Oyaları İle Her Zaman Daha Şık Görünün

Bayanlar için el emeği son derece önemlidir. Gerek özel günlerde gerekse diğer sosyal toplantılarda bayanların ilk dikkatini çeken konular el işleri ile yapılan iğne oyalarıdır. Özellikle üç boyutlu iğne oyaları ile özel günlerde daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun yanında yazmalarda, havlu kenarında, yastıklarda, oda takımlarında yani aklınıza gelebilecek her türlü eşya üzerinde iğne oyalarını rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Bu yıl en sevilen iğne oyası modelleri arasında üç boyutlu modeller gelir. Bu modellerde kullanılan çiçek motifleri iğne oyalarını daha gerçekçi ve daha canlı kılar.

Sıralı Pırpırlı İğne Oyası

İğne Oyası Hangi İple Yapılır?

İğne oyalarında kullanılan ipler oya ipleridir. Bu ipler ile gerek gelincik çiçeği, gerekse papatya yapmanız oldukça kolay olacaktır. Bununla beraber bu motifleri tespihlerde, namaz örtülerinde ve hatta patiklere aksesuar olarak ta yapabilirsiniz. Yine minik bebekler için yüz örtüler, tokalar ve pike gibi ürünler ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır. İğne oyalarının en iyi yanı ise hem göze çarpmasıdır. Yapılan her el emeği gibi iğne oyaları da naif ve zariftir. Bu nedenle bayanların severek yaptığı el işleri arasında iğne oyası modelleri gelir. Siz de evinizde iğne oyası yaparak hem keyifli vakit geçirebilir hem de yaptığınız ürünleri satarak gelir elde edebilirsiniz. İğne oyasının modası hiç geçmez bu nedenle hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Sıralı Pırpırlı İğne Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.