Kolay Hobiler

Sıralı Yapraklar Örgü Anne Yelek ve Şal Modeli Anlatımlı

5 Mayıs 2019
Sıralı Yapraklar Örgü Anne Yelek ve Şal Modeli Anlatımlı

Sıralı yapraklar örgü modeli ile annelere, gelinlere veya sevdiklerinize yelek ve şallar örmek ister misiniz? O halde modeli öğrenmeye var mısınız?

Örgü denilince akla şiş ile yapılan kazaklar, hırkalar, bere, yelek veya atkılar gelir. Lakin örgü sadece bu değildir. Örgü bir hobi olarak sanatın bir parçasıdır. Her sanat, bir fikir malzemesine ihtiyaç duyar. Örgünün de ihtiyaç duyduğu fikir malzemesi yeni bir örgü modelidir. Örgü örer iken eski modellerden sıkılıp yeni model arayışına geçen kadınlarımız bugün hemen, hemen internetin ve çevresinin hatta dergilerin her bir karesini araştırmıştır. 

Sıralı Yapraklar Örgü Modeli

Üstelik bizler sizler için bu zahmeti en basite indirerek karşınıza her geçen gün yeni modeller ile çıkmaktayız. Size anlatacağımız bu yeni model ise herkesin beğenisini toplamış ve gündeme bomba gibi düşen bir modeldir. Bu modelin yapımı çok kolay ve basit olup, başladığınız andan itibaren keyifle birlikte zevk ile öreceğiniz bir modeldir. Bu modeli ördüğünüz zaman çevrenizdekilerin de dikkatini çekecek ve komşularınızı kıskandıracaktır. Üstelik bu modeli dilerseniz yılın her anında kazaklarınızda veya hırkalarınızda, yelek yapımlarında veyahut berelerinizde kullanabilirsiniz. 

Sıralı Yapraklar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.