Kolay Hobiler

Sıralı Yarım Yelpazeler Tığ Oyası Boncuk Modeli

28 Ocak 2019
Sıralı Yarım Yelpazeler Tığ Oyası Boncuk Modeli

Sevilen yelpaze oyası modeli boncuk ile süslenerek daha güzel hale getirilmiş. İnci boncuklarla süslenen yelpaze oyasını öğrenmek ister misiniz?

Kadınlar tarafından sevilerek yapılan yelpaze oyası daha güzel bir hale getirilmiş. Bunun için ise inci boncuklar kullanılmış. Sarı bir yazmaya kullanılan inci boncuklu modeli aşağıdaki resimde görüyorsunuz. Eğer örneği sizde çıkarırsanız aynen böyle olacak. Görünüş itibari ile kibar bir görüntüsü olan tığ oyası modelini dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Yeni tığ oyaları arasından bu modeli çok beğeneceğinizi düşündüğümüz için anlatımıyla birlikte paylaşıyoruz. Tığ oyası yapmak için malzemeleri hazır ettikten sonra yapılış videosunu izlemelisiniz. Videoda yelpaze oyasının ve boncukların nasıl işlendiğinin detayları yer alıyor. Sevdiğiniz renk yazma alın ve oyayı yapmaya hemen başlayın!

İncili Yarım Yelpaze Boncuk Oyası

Başörtülerini süsleyen oyalar gün geçtikçe yeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Boncuklu yelpaze oyası da bunlardan bir tanesidir. Bir çok kadın bu oyanın nasıl yapıldığını merak ediyordu. Muhtemelen siz yaptıktan sonra da yakınlarınız sizden nasıl yapıldığını soracak. Umarız en güzel oyaları sizler yaparsınız.

Yarım Yelpaze Boncuk Oyası Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.