Kolay Hobiler

Sıralı Zikzaklar Örgü Yelek Bluz Şal ve Battaniye Modeli

24 Nisan 2019
Sıralı Zikzaklar Örgü Yelek Bluz Şal ve Battaniye Modeli

Kadınlar için örgü yelek, bluz, şal ve bebekler için battaniye örülen sıralı zikzaklar modeli. Yeni bir model daha örmeye var mısınız?

Farklı tarzda motif arayanlar için sıralı zikzaklar örgü modelini tanıtacağız. Resimde gördüğünüz ajurlu ve zikzaklı örgü modeli sizce de çok şık değil mi? Örgü yeleklerde rahatlıkla kullanılabilen bu örgü motifi ile çeşit çeşit renklerle ortaya harika bir yelek modeli çıkarabilirsiniz. İsteyenler bu örgü modeli ile kadın bluz, şal ve bebek battaniyeleri de yapabilir. Bu örgü modelinin yapımında farklı kalınlıkta yün ipler kullanılabilir. Örneğin bluz ve şal yaparken ince ipler ve yelek ve battaniye yapımında ise kalın ipler kullanılabilir.

Sıralı Zikzaklar Örgü

İlk olarak yapmanız gereken şey bir çok örgüde kullanılan bu motiflerin nasıl yapıldığını öğrenmek. Bunun için ise aşağıdaki anlatım videosunu dikkatli bir şekilde izlemek. Değişik ve farklı görünüme sahip olan bu modeli aşağıdaki videoda sıralı bir şekilde izleyerek öğrenebileceksiniz. Modeli öğrendikten sonra sıra artık yapacağınız işe işlemeye gelecek.

Sıralı Zikzaklar Örgü Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nuran ÇETİNER dedi ki:

    Türkçe anlatımı yok mu?