Kolay Hobiler

Sıralı Zincirler Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

12 Ocak 2020
Sıralı Zincirler Örgü Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

Sıralı zincirler motifleri ile yapılan bebek yeleği modelini sizlerde çok beğeneceksiniz. Örneğin nasıl yapıldığını öğrenerek tüm örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Geçmişi ardında bırakarak yeni modellere ihtiyaç duyan şiş örgüler, günümüze kadar kadınlar tarafından oldukça sık örülerek yeni, yeni kıyafetler yapılmış ve bitmiştir. Lakin zaman nasıl değişiyorsa moda da böyle değişir bu yüzden örgüler de yeni model arayışları başlanmıştır. Kolay hobiler.com da dilediğiniz kadar yeni modeller bulabilir bu modeller ile yepyeni şeyler örebilirsiniz. 

Biz sizler için daima her mevsim için farklı ama her mevsim için o an gündeme bomba gibi düşen örgü kıyafetlerin modellerini bularak ve kadınlar tarafından çok ama çok merak edilen bu modelleri arayıp buluyor sizlerle paylaşıyoruz. Mesela kışın bir kazak modeli herkes tarafından çok ama çok beğenildiğinde o kazak için kullanılan hangi model ise biz o modeli çoktan sizlerle paylaşmış oluyoruz. 

Sıralı Zincirler Örgü Modeli Bebek Yeleği

Kış bitti bahar geldi, artık kazaklar dolaba kaldırılarak bahar akşamları için hırka ve yeleklerin yapımları başlandı. Artık reyonlarda kazak yerine gördüğünüz bu yeleklerin modellerini biz sizler için çoktan bulduk, işte şimdi paylaşacağımız bu modelde kadınlar tarafından oldukça merak edilen bir modeldir. Üstelik çokta beğenilen bir modeldir. Yapımı da oldukça kolay olan bu örgü modeli, örülmeye başlanıldığı andan itibaren keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. 

Sıralı Zincirler Örgü Bebek Yeleği Modeli

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.