Kolay Hobiler

Şiş İşi Cilveli Selanik Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

8 Mayıs 2019
Şiş İşi Cilveli Selanik Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Şiş ile yapılan cilveli selanik örgü modeli her türlü bere, atkı, hırka gibi her türlü örgüde kullanılabilir. Nasıl yapıldığını hemen öğrenmek ister misiniz?

Cilveli selanik örgü modelinde ilmek atarken 4 katları ve eksi 1 olarak ilmek atılacak. Şişe 23 ilmek atarak ilk sıradan örneğe başlanır. Aşağıda daha detaylı videosundan öğrenme fırsatınız olacak.

Örgü örer iken eski modellerden çok sıkılıp artık yeni modeller aramaya başladığınız an, biz sizlere hazine niteliğinde örgü modelleri sunuyoruz. Her gün yepyeni modeller ile canlılık katacağınız bir bahar sabahı üzerinize alacağınız hırkanız, yaz akşamında omuzlarınıza atacağınız şalların örülmeleri artık bu modeller ile daha keyifli. 

Hem yapımının kolaylığı ile hem de modelin görünüşünün mükemmelliği ile birçok kadın tarafından oldukça beğenilen bu modelimiz, bahara adını yazmıştır. Bahar ve yaz ayının sabah ve akşamlarında, bir sahil kenarında, bir piknik gününde balkon oturmalarında veya akşam yürüyüşlerinde ve daha nice esintili ortamlarda bulunacağınız anlarda üzerinize alacağınız hırka, yelek veya şalların yapımları bu model ile daha renkli ve daha şık gözükecektir. 

Cilveli Selanik Örgü Modeli

Dilerseniz yılın her anında kazak, süveter, kaban, atkı gibi kıyafetlerinizde bu modeli kullanabilirsiniz. Çünkü bu modelin zarifliği her türlü kıyafete uyum sağlayacak ve o kıyafete has bir güzellik sunacaktır. Sizi gören her insan ise tabii ki kıskanacaktır haliyle. Çünkü size anlattığımız bu model, kendi güzelliğini kanıtlayan bir modelimizdir.  

Cilveli Selanik Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.