Kolay Hobiler

Soğuk Günler İçin Örgü Öreceklere Harika Bir Model

21 Eylül 2019
Soğuk Günler İçin Örgü Öreceklere Harika Bir Model

Soğuk günlerde giymeniz için örgü örmek istiyorsanız harika bir model paylaşımı yapıyoruz. Kadınlar bu modele bayılacaklar.

Örgü Modelleri ile Her Mevsim Yaşayın

Birbirinden güzel örgü modellerini her mevsim kullanabiliriz. Ülkemizde en çok sevilen el işlerinden bir tanesidir örgü örmek. Birçok kadın evlerinde veya ev işlerinden geriye kalan zamanlarda örgü örmeyi seviyor. Örgü, toplumumuz tarafından kabul edilmiş ve sevilmiş, gelenek ve göreneklerimiz arasında yer almaktadır. Birçok türdeki örgü modellerinde her mevsim kullanabiliriz. Örgü modelleri çok çeşitlidir. Bahar aylarında ve yaz aylarında, ince iplerden yapılmış olan örgüleri kullanabilirsiniz. Yazlık örgüler oldukça fazla ilgi görmektedir. Yaz ve bahar ayları için uygun iplerden güzel şallar, pareo örebilirsiniz. Ayrıca yaz ayları için ince yazlık bluzlar örerek kullanabilirsiniz. Balıkçı ağı şeklinde örmüş olduğunuz örgüleri, altına ip askılı giyerek kullanabilirsiniz. Ya da denizden çıktığınız zaman bikinilerin izin üstüne tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde örerek, kendi tarzınıza uygun örgü ürünleri elde edebilirsiniz.

Soğuk Günler İçin Örgü Modeli Yapılışı

Kışlık Örgü Modelleri

Kışlık örgüler, hanımlar tarafından sıklıkla örülen modeller arasında yer almaktadır. Kış aylarının yaklaşması ile birlikte kadınlar kıyafetleri de kış hazırlığına başladı. Birçok kadın değişik ip modellerinden, kışlık örgü modelleri örüyor. Ölmüş olduğunuz bu örgüler sayesinde kış ayına sıcacık geçirebilirsiniz. Dilerseniz sevdiğiniz insanlar için de kışlık örgü modelleri örerek, onlarında kış ayında sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Kışlık örgüler arasında en çok atkı, bere, şapka, yelekler, hırka ve çorap modelleri kullanılmaktadır. Birbirinden güzel kışlık örgü modellerine, istediğiniz gibi süslemeler yapabilirsiniz.

Soğuk Günler İçin Örgü Modeli Yapılışı

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.