Kolay Hobiler

Soğuk Kış için Sıcak Tutan Örgü Bebek Battaniyeleri

2 Kasım 2018
Soğuk Kış için Sıcak Tutan Örgü Bebek Battaniyeleri

Malumunuz kış yaklaştı, bununla beraber havalarda soğudu. Yetişkinlerin dahi neredeyse üşüdüğü bu günlerde çocuklarımızı sıcak tutmak için örgü bebek battaniyeleri olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bebek battaniyesi tığ işi örgü modellerine bakarak yapılması kolay, fikir edinmenize yardımcı olacak bazı modelleri paylaşacağız. Hem örmesi kolay hemde şık battaniye modellerini dilerseniz sizlerde kolayca örebilirsiniz.

2019 yılında kış erken geldiği için çocuklarınız için bebek battaniyelerini erkenden hazır etmenizi öneririm. Tığ işi örgü battaniyeler ile çocuklarınızın uyurken sıcacık kalmasını sağlayın. Fikir edinmenize yardımcı olacak bazı bebek battaniyesi modelleri.

Pembe çiçek desenleri ile kız çocuğunuzu sıcak tutmak için güzel bir bebek battaniyesi. Örgü iplerinin renklerini farklı seçerek daha farklı bir model ortaya koyabilirsiniz.

Tığ işi Örgü Bebek Battaniyeleri 2019

Çiçek Desenli Bebek Battaniyesi

Çiçek Desenli Bebek Battaniyesi

Bebek battaniyesinde küçük detaylar olsun istiyorsanız, bu tür motif ve şemalar kullanarak süsleme yapabilirsiniz.

Ayıcıklı Bebek Battaniyesi

Ayıcıklı Bebek Battaniyesi

Mavi ve beyaz renkleri her zaman birbirine yakışmıştır, sizde bu renkleri kullanarak böyle güzel bir battaniye yapabilirsiniz. Tığ ve iplikleri hazırlamanın vakti geldi.

Mavi Beyaz Bebek Battaniyesi

Mavi Beyaz Bebek Battaniyesi

Sarı, beyaz ve siyah renklerinin kullanıldığı bu bebek battaniyesi de oldukça şık bir model. Kendi zevkinize göre mavi, pembe gibi farklı renklerle de bu mükemmel tığ işi bebek battaniyesini örebilirsiniz.

Tığ İşi Kuzu Motifli Örgü Bebek Battaniyesi

Tığ İşi Kuzu Motifli Bebek Battaniyesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.