Kolay Hobiler

Son Günlerin En Çok Konuşulan Tığ İşi Oyası Yapımı

11 Ocak 2020
Son Günlerin En Çok Konuşulan Tığ İşi Oyası Yapımı

Son günlerin en çok konuşulan tığ işi pıtırcıklı dört yaprak oyasını gördünüz mü? Üstelik bu yazıda yazma kenarına nasıl işlendiği de gösteriliyor.

Boş vakitlerinde ellerinden örgüyü düşürmeyen kadınlarımız için çok güzel ve son dönemin trendi olan modellerimizden söz edecek olursak; sıralı başaklar, inci çiçekleri, çapraz laleler, yüksek tepeler, kraliçe taçları, tomurcuklu bahar yaprakları, ajurlu saray süpürgesi, 2 yapraklı inci çiçeği, birleşen yollar saç örgüsü, bağlamalı lastik örgü, lale yaprakları gibi modellerimiz bu yılın son bombasıdır. 

Çok Konuşulan Tığ Oyası

Yapımları kolay olup, zevk alarak öreceğiniz bu modeller ile sadece kazak, yelek değil aynı zamanda hırka, şal ve atkı / boyunluk da örebilirsiniz. Bu modelleri gören komşularınız, çevreniz, aileniz çok sevecek ve sanki satın almışsınız gibi davranacaklar. Hâlbuki bunu sizin ördüğünüzü söylediğiniz zaman işte o an ki kıskançlıklarını hayal edebiliyorum. Çünkü kesinlikle bu modeller herkesi yerinden çatlatacak denli kıskandıracak ve çok sık tercih edilen günümüzün son modasıdır. 

Diler kazakta dilerseniz de yeleklerinize uygulayabileceğiniz bu modeli ve nice modelleri görebilmek için sayfamızdaki paylaşımları inceleyip hoşunuza giden modelin videolu anlatımlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik yeni model arayışı içersindeyseniz her gün yeni model paylaşımlarımızdan da faydalanabilirsiniz.  

Son Günlerin En Çok Konuşulan Yazma Oyası

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.