Kolay Hobiler

Son Günlerin En Çok Sipariş Edilen Tığ İşi Oya Modeli

2 Ekim 2019
Son Günlerin En Çok Sipariş Edilen Tığ İşi Oya Modeli

Son günlerin en çok sipariş edilen tığ işi oya modelinin anlatımını sizinle paylaştık. Kısa videoda tüm detaylar bulunuyor.

Boncuklu Tığ Oyaları

Tığ oyalarında yenilikçi modeller için boncuk deneyebilirsiniz. Renkli boncuklar ile süsleyeceğiniz yazma kenarları ve tülbentler her daim kullanışlıdır. İlgi çeken tasarımlara imza atmak ve her yerde farklılık yaratmak için oyalarınızda boncuk kullanabilirsiniz. Boncuklu oyaların yapımı oldukça kolaydır.  Tığ oyasında kullanacağınız ipe karar verdikten sonra bu boncukları önceden ipe dizerseniz, örme esnasında rahat edersiniz. Eğer farklı renklerde boncuk kullanacaksanız bu boncukları renk sıralamasına göre dizmelisiniz. Boncuk dizildikten sonra ise örme işlemine gayet diğer oyalardaki gibi devam edebilirsiniz. Örgü arasında kullanacağınız boncukları bir zincir ile sabitleyerek oyanı arasında kalmasını sağlamış olursunuz. Birçok farklı modelin sergilendiği boncuklu tığ oyası modelleri hem yazmalarda farklı durur hem de oldukça ilgi görür.  Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu oyaları hazırlayabilirsiniz.

En Çok Sipariş Edilen Tığ İşi Yapılışı

El İşlerinde Sanat Olan Tığ Oyaları

Tığ oyası hazırlamak birer sanattır.  Hanımların da oldukça sık bir şekilde tercih ettikleri tığ oyaları birçok farklı şekilde süslenerek birer sanat halini alabilir. Hanımlar isterse tığ oyası ile tülbent oyaları yerine elbise bile yapabilir. Tığ ile oya örme işini geliştiren ve ilerleyen hanımlar bu işten ciddi gelirler elde etme fırsatını yakalar. Günlük olarak örülen oyaların biriktirilmesi zamanla ortaya ciddi bir kazanç kapısı elde etme fırsatı sunar. Eğer yeteneğinize güveniyorsanız bugün örmeye başlayacağınız oya modellerini yakın bir tarihte satıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

En Çok Sipariş Edilen Tığ İşi Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.