Kolay Hobiler

Son Zamanlarda Rastlanılan En Şahane Tığ İşi Oya Modeli

14 Ağustos 2019
Son Zamanlarda Rastlanılan En Şahane Tığ İşi Oya Modeli

Son zamanlarda tığ oyası paylaşımlarında rastlanılan en şahane tığ işi oya modeli anlatımı ile birlikte bu yazıda yer alıyor.

Tığ oyaları geçmişten günümüze kadar gelen el emeği işler arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Evde boş zamanlarını değerlendirmek için kadınların evde yaptıkları göz nuru örgüler hala yapılmaya ve büyük bir zevkle kullanılmaya devam etmektedir. Oldukça keyifli bir iş olup herkesin kolayca yapabileceği modeller mevcuttur. Günde bir kaç saat ayırarak sizde kendinize en güzel işleri ortaya çıkartabilirsiniz. Özellikle evlenecek olan genç kızların çeyiz sandıklarında bulunması gereken eşyalardır. 

Günümüzde gidilen evlerin büyük bir bölümünde karşımıza çıkmaktadır. Moda anlamında da kendinden hiç kaybetmeden kullanılan en değerli eşyalar arasında yer almaktadır. Tığ işi oyaları yaparak birçok kadın gelir elde etmekte.   

Evlerde Severek Kullanılacak Modelleri Kolayca Örebilirsiniz

İstediğiniz her modeli öğrenip başlayabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Evlerde en çok kullanılan ve yapılmaya devam işler arasında havlu kenarı, peçete takımı, masa örtüsü, yatak örtüsü, yastık örtüsü gibi birçok model yer almaktadır. Sizlerde isterseniz kendiniz kullanmak için, isterseniz de satıp para kazanabilirsiniz. 

En şahane tığ işi oya modeli

Sevdiklerinize kendi ellerinizle ördüğünüz örgüleri hediye edebilir ve onlarında mutlu olmalarına sebep olursunuz. Çocuklarınız için örme kıyafetler, renkli patikler, lifler, şapkalar, oya modelleri, yelekler örme çantalar yaparak başlayabilirsiniz. Yazma oyaları yapabilir ve onları da renkli boncuklarla ve iplerle süsleyerek muhteşem eşyalar elde edebilirsiniz. Bir çok hediyelik satışı yapılan dükkanlarda birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Alıcısı ve kullanan insan sayısı oldukça fazladır…

En Şahane Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.