Kolay Hobiler

Sonbahar Yaprakları İğne Oyası Yapılışı Tam Zamanı

1 Ekim 2019
Sonbahar Yaprakları İğne Oyası Yapılışı Tam Zamanı

Sonbahara yakışacak, sonbahar kadar güzel iğne oyası modeli. Sonbaharın renklerini içinde barındıran bu oyayı çok beğeneceksiniz.

İğne Oyası İle Yapılan Yazmalar

Yazma oyaları farklı malzemelerle hazırlanabilir. Bu malzemelerden birisi de iğnedir. İğne oyası bizim geleneklerimizde önemli bir yere sahip olan ve hemen herkesin evinde büyüklerinden bir hatıra olarak sakladığı işler arasındadır. İğne oyaları ile işlenen her şey özeldir. Ama yazma kenarları iğne oyalarının en güzel göründüğü yerlerden birisidir. Yazma kullanan birisi iseniz iğne oyalı bir yazmayla çok daha şık ve özgün görünebilirsiniz. Ayrıca iğne oyalı bir yazma sevdikleriniz için eşi bulunmaz bir hediye de olabilir. 

İğne Oyası İşlemek

İğne oyası işlemek uzun süreli emek ve zaman isteyen bir şeydir. Her güzel şey gibi iğne oyalarını tamamlamak da sabır ister. Eğer daha önce hiç denemediyseniz ve siz de yapmak isterseniz internetteki anlatımlı iğne oyaları sayfalarından faydalanabilirsiniz. Bu sayfalar arasından kolay anlatımlı ve ayrıntılı açıklamalı birini okursanız yaparken size yardımcı olur. Böyle bir uğraş sizi günlük sıkıntılarınızdan uzaklaştırır. Ayrıca ortaya güzel eserler çıkarmak stresinizi azaltır ve daha mutlu olmanıza katkıda bulunur. Arkadaşlarınız, çocuklarınız ve en sevdikleriniz için iğne oyaları ile işlenmiş ürünler de hazırlayabilirsiniz. İğne oyaları en güzel ve en değerli hediyeler arasındadır. 

Sonbahar Yaprakları İğne Oyası Modeli

Evinize Katkıda Bulunun

İşlediğiniz iğne oyalı yazma, fular ya da havlu kenarlarını satarak evinize katkıda bulunmanız da mümkündür. Çünkü bu ürünleri satın almak isteyenler de çıkacaktır. Bu güzel el sanatını devam ettirerek para kazanabilirsiniz. İğne oyalarının modası hiç geçmez.  

Sonbahar Yaprakları İğne Oyası Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.